Dlaczego my?

Jesteśmy z wami od 2000 roku - dzięki Wam co roku stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej by sprostać oczekiwaniom. Dzięki temu wciąż rozwijamy się co pozytywnie wpływa na jakość wykonywanych produktów oraz czas realizacji.

Napisz do nas
  • ul: Gdańska 91
    90-613 Łódź
  • tel: 42 636-48-28
  • tel: 42 636-48-36
  • mail: info@promedia.pl

Kolędy z LOGO to elegancki i trwały świąteczny gadżet dla Twoich Klientów. Przez wiele lat będzie się znajdował w płytotece Twoich odbiorców i przypominał o Twojej Firmie - jest to zaleta kolęd na płytach CD - w porównaniu np. z kartkami świątecznymi, o których pamięta się bardzo krótko.

Kilka możliwości opakowania płyty CD z kolędami, możliwość wyboru wykonawców (wśród których są zarówno znani - m.in. Ryszard Rynkowski, Mazowsze, jak również mniej popularni artyści ale mający na swoim koncie sukcesy m.in. w znanych programach telewizyjnych). Zobacz zestawy muzyczne kolęd

Do druku opakowań proponujemy wykorzystać jeden z projektów graficznych lub istnieje możliwość dostarczenia własnego. Bez względu na to czy zamawiasz minimalny nakład (50 szt.), czy znacznie większą ilość z przeznaczeniem do promocji w marketach, dołączeniu na gazety, produktu - zaproponujemy atrakcyjną cenę.

Zobacz CENNIK kolęd z Twoim LOGO

Duży wybór opakowań: CD-KARNET, CD-BOX, SLIM, digipack, koperta kartonowa, koperta foliowa oraz wiele innych - sprawdź już teraz